Get Adobe Flash player

Статті

 

ШАНОВНІ ЧИТАЧІ!

 

Започаткування випуску журналу «Збалансоване природокористування» зумовлено державними і суспільними потребами сьогодення. Нині рішення органів державної влади мають базуватися на глибокому науковому аналізі сучасного стану та тенденцій розвитку економіки. Пошук ефективної відповіді на виклики часу вимагає від науковців визначення шляхів реформування економіки, спрямованих на практичну реалізацію збалансованого розвитку. Збалансований розвиток і збереження довкілля в цілому передбачає забезпечення гідного, високого рівня життя нинішніх та прийдешніх поколінь.

Систематичне викладення наукової інформації з широкого кола актуальних проблем природокористування є важливим науковим і суспільним призначенням журналу.

Новостворений науково-практичний журнал «Збалансоване природокористування», як засіб інформаційного забезпечення діяльності установ з проблем раціонального використання природних ресурсів за важливістю висвітлюваних проблем знайде свого читача серед наукової спільноти та сфери виробництва.

Проблематика журналу значною мірою відображатиме насамперед дослідження в сфері агроекології, економіки природокористування, охорони навколишнього природного середовища, екологічного менеджменту і аудиту, земельних відносин, агроекологічного моніторингу, біобезпеки. У журналі висвітлюватимуться й інші ключові проблеми, що мають важливе теоретичне і практичне значення в аграрній науці.

Видання є відкритим для дискусії вчених, управлінців, громадських діячів та всіх інших зацікавлених осіб.

 

 

Вітаю шановних читачів з виходом  у світ першого номера журналу «Збалансоване природокористування». Висловлюю вдячність колективу авторів і членам редакційної колегії за підготовку матеріалів та сподіваюсь на плідну співпрацю в майбутньому.

Впевнений, що журнал стане об’єктивним джерелом наукової інформації, необхідної для розв’язання складних завдань природокористування і забезпечення екологічної безпеки в агросфері.

 

 

 

Головний редактор журналу

академік НААН

доктор економічних наук

професор                                                                                                  Орест Фурдичко

Відвідувачі

На сайті 7 гостей та відсутні користувачі